O firmě

Jsme Olomoucká ůklidová firma která se zabývá poskytováním kompletního sortimentu úklidových prací a prodejem i servisem sanitární techniky. Naším hlavním působištěm je Olomoucký, Moravskoslezský a Jihomoravský kraj, ale naše služby jsme schopni poskytovat po celé ČR

Působíme na trhu od roku 1994 původně jako fyzická osoba Jaroslav Novotný – Omega servis.V roce 2018 byla založena firma Omega úklidová firma s.r.o. ,která poskytuje stejné služby jako původní firma,Od roku 2018 je firma Omega úklidová firma s.r.o. uznána úřadem práce ČR za zaměstnavatele na chráněném trhu práce a můžeme poskytovat náhradní plnění .

Poskytujeme komplexní úklidové služby. Řídíme se vždy požadavky a představami klienta. Navrhujeme optimální řešení jednotlivých úklidových činností včetně vypracování jednoduchého prováděcího projektu.

Za veškeré činnosti vykonávané v objektech našich zákazníků, přebírá firma plnou zodpovědnost, a to jak v odborných činnostech, tak i za možné škody způsobené činností zaměstnanců firmy (pojištění firmy v odpovědnosti za škodu v souvislosti s činností a zaměstnanců), do výše 20 000 000,- Kč.

Naše úklidová firma se zabývá komplexním poskytováním služeb v oblasti úklidu domácností, bytů, domů, úklidu firem a úklidu průmyslových objektů.

Služby nabízíme jednotlivcům, malým i velkým firmám. Ke každé zakázce přistupujeme individuálně dle Vašich požadavků a potřeb. Naši zaměstnanci jsou proškolení profesionálové.

Naším cílem je dlouhodobá spolupráce, založená na pravidlech a transparentnosti poskytovaných služeb s důrazem na poměr ceny a kvality. Na základě telefonického nebo osobního kontaktu vytvoříme plán služeb šitý na míru Vašim preferencím.

V oblasti úklidových služeb se zabýváme úklidem domácností (bytů a rodinných domů), kanceláří a firemních prostor, panelových domů.  Zajišťujeme pravidelné i jednorázové úklidy a to strojové i ruční. Jsme schopni uklidit po rekonstrukci, malířích i před kolaudací. Používáme profesionální čistící prostředky, které jsou šetrné k životnímu prostředí a Vašemu majetku.

Šetříme Váš čas, spolehněte se na profesionály. Nezávazně nás kontaktujte a vytvoříme Vám cenovou nabídku.